Google Сaptcha - en to sr translation catalogue (54 entries)

en: Google Captcha Settings
sr: Google Captcha Подешавања

en: Settings
sr: Подешавања

en: Whitelist
sr: Бела листа

en: Upgrade to Pro
sr: Пређи на Про

en: Please wait until Google reCAPTCHA is loaded.
sr: Молимо сачекајте док се Google reCAPTCHA учита.

en: Failed to load Google reCAPTCHA. Please check your internet connection and reload this page.
sr: Није успело учитавање Google reCAPTCHA-e  Молимо проверите Вашу интернет конекцију и освежите страну.

en: Warning
sr: Упозорење

en: You are in the whitelist
sr: Ви сте на белој листи

en: To use Google Captcha you must get the keys from
sr: Да бисте користили Google Captcha морате узети кључеве од

en: here
sr: овде

en: and enter them on the
sr: и унесите их на

en: plugin setting page
sr: страна подешавања додатка

en: Error
sr: Грешка

en: User response is missing.
sr: Одговор корисника недостаје.

en: and enter it again
sr: и унесите поново

en: Secret Key is missing.
sr: Тајни кључ недостаје.

en: User response is invalid
sr: Одговор корисника није исправан

en: You have entered an incorrect reCAPTCHA value.
sr: Унели сте нетачну reCAPTCHA вредност.

en: More than one reCAPTCHA has been found in the current form. Please remove all unnecessary reCAPTCHA fields to make it work properly.
sr: Више од једне reCAPTCHA је нађено у тренутној форми. Молим вас да уклоните сва непотребна reCAPTCHA поља како би форма радила исправно.

en: Test verification
sr: Тестирај верификацију

en: FAQ
sr: ЧПП

en: Support
sr: Подршка

en: Site Key
sr: Кључ сајта

en: Secret Key
sr: Тајни кључ

en: Version
sr: Верзија

en: Enter site key
sr: Унесите кључ сајта

en: Enter secret key
sr: Унесите тајни кључ

en: Authentication
sr: Аутентикација

en: Enable reCAPTCHA for
sr: Омогући reCAPTCHA за

en: Close
sr: Затвори

en: reCAPTCHA Version
sr: reCAPTCHA верзија

en: Whitelist Notification
sr: Нотификација за белу листу

en: Login form
sr: Логин форма

en: Registration form
sr: Регистрациона форма

en: Reset password form
sr: Форма за ресетовање шифре

en: Comments form
sr: Форма за коментаре

en: WordPress default
sr: WordPress подразумевано

en: Activate
sr: Активирај

en: This options is available in Pro version of plugin
sr: Ова опција је доступна у Про верзији додатка

en: Allowed formats
sr: Дозвољени формати

en: Allowed separators for IPs: a comma
sr: Дозвољени сепаратори за IP: зарез

en: semicolon
sr: tačka-зарез

en: Reason
sr: Разлог

en: Allowed separators for reasons: a comma
sr: Дозвољени сепаратори за разлоге: зарез

en: Normal
sr: Нормално

en: Compact
sr: Компактно

en: My IP
sr: Мој IP

en: Allowed diapason
sr: Дозвољени дијапазони

en: Search IP
sr: Тражи IP

en: Nothing found
sr: Ништа није нађено

en: No IP in the whitelist
sr: Нема IP у белој листи

en: Invalid IP. See allowed formats.
sr: Неисправан IP. Погледајте дозвољене формате.

en: You have not entered any IP.
sr: Нисте унели ни један IP.

en: Search results for
sr: Резултати претраге за
